piątek, 01 marca 2024r.

Od rocka po soul

Autor: |

17 lutego, o godz. 19.00, w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert Ani Rusowicz, wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów, czterokrotnej laureatki nagrody Fryderyka.

– Piosenki, niepowtarzalny styl i profesjonalizm Ani Rusowicz to na pewno przepis na udany wieczór, serdecznie więc zapraszamy na lutowy koncert– mówi Katarzyna Lis, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury.

Podczas koncertu zatytułowanego „Przebudzenie” wokalistka zaprezentuje utwory z szerokiego wachlarza gatunków, od rocka, funku, bigbitu, przez bluesa aż po soul.

„Przebudzenie” to także czwarty krążek artystki, a jednocześnie powrót do lat 60. i 70. ubiegłego wieku. Płyta pełna jest nieoczywistych zwrotów i zawirowań. Do współpracy przy niej Ania Rusowicz zaprosiła muzyków, z którymi przyjaźni się od lat. Znalazły się na niej takie utwory, jak: „Tajemnica”, „Świecie stój”, „Niepewność”, „W dali dom”. Ich tematem przewodnim są problemy globalne, które dotykają nas wszystkich.

Bilety na koncert są do nabycia w kasie kina Lot oraz na stronie www.biletyna.pl. Do 10 lutego wejściówki można kupić w przedsprzedaży: bilet normalny – 90 zł, bilet ulgowy – 85 zł, bilet grupowy (min. 10 osób) – 80 zł. Od 11 lutego cena wszystkich wejściówek będzie wynosiła 110 zł.

aw

Artykuł przeczytano 892 razy

Last modified: 26 stycznia, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »