piątek, 23 lutego 2024r.

Idą na pomoc

Autor: |

Już jutro odbędzie się kolejny „Marsz po zdrowie”. Tym razem miłośnicy nordic walking wspomogą samotną matkę wychowującą czwórkę dzieci. Do włączenia się w akcję zapraszają Fundacja „Ogrody Kultury Bez Barier” i Miejski Ośrodek Kultury, we współpracy z Nadleśnictwem Świdnik.

Zainteresowani powinni stawić się o godz. 9.00 na parkingu przed kinem „Lot”. Po rozgrzewce prowadzonej przez instruktor Magdalenę Kielar, wyruszą w 5-kilometrową trasę po lesie Rejkowizna. Na zakończenie odbędzie się ognisko, z przyśpiewkami i muzyką na żywo. Organizatorzy przewidują  małe co nieco, można też jednak przynieść własny prowiant.
W wydarzeniu mogą wziąć udział ci, którzy mają już doświadczenie w chodzeniu z kijkami oraz osoby, które dopiero zaczynają przygodę z nordic walking. Fundacja udostępni sprzęt, a instruktor wyjaśni jak poprawnie go używać. Celem spotkania jest propagowanie aktywnego stylu życia, integracja, a także zbiórka funduszy dla samotnej matki z czwórką dzieci, w pomoc której zaangażowało się również Centrum Usług Społecznych.

aw

 

Artykuł przeczytano 550 razy

Last modified: 25 maja, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »