środa, 19 czerwca 2024r.

Zgarnij aparat za fotkę!

Autor: |

Rozpoczynamy kolejną edycję naszej fotograficznej zabawy “Aparat za fotkę”. Podzielcie się z nami swoimi wakacyjnymi wspomnieniami i pokażcie, gdzie na wakacje zabraliście Głos Świdnika.

Co roku zabawa portalu Świdnik – wysokich lotów i Głosu Świdnika cieszy się ogromną popularnością. Mamy nadzieję, że i tym razem nie zabraknie chętnych do zgarnięcia aż trzech aparatów.

Tegoroczna edycja została podzielona na dwie kategorie. Do pierwszej możecie zgłaszać zdjęcia z letnich wojaży, natomiast druga została zatytułowana „Głos Świdnika na wakacjach”. Można do niej przesyłać fotografie, na których, oprócz letnich widoków, pojawi się także papierowe wydanie tygodnika. W obu kategoriach nagrodami głównymi są lustrzanki cyfrowe.

Na Wasze zdjęcia, maksymalnie 5, czekamy do 31 sierpnia, pod adresem mailowym: portal@poczta.e-swidnik.pl. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku września. Podobnie, jak w poprzednich latach, również internauci wybiorą swojego faworyta. Będą mogli głosować na fotografie zgłoszone do obu kategorii. Twórca zdjęcia, na które zagłosuje najwięcej osób, wygra kompaktowy aparat cyfrowy.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania na stronie www.glosswidnika.pl i www.swidnik.pl

Artykuł przeczytano 1676 razy

Last modified: 9 sierpnia, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content