wtorek, 22 września 2020r.

Zatrzymaj w kadrze piękne chwile

Autor: |

Wakacyjne dni sprzyjają wędrówkom i wycieczkom. Podczas nich chętnie korzystamy z aparatów, uwieczniając piękno przyrody, ciekawe miejsca lub niezwykłe wydarzenia. Zdjęcia lub filmiki możemy zgłosić do konkursu „Powiat Świdnicki w kadrze”. Na ich przesłanie mamy czas do 11 września.

Druga edycja zabawy, której organizatorem jest Starostwo Powiatowe przy współpracy z Miejsko-Powiatową Biblioteką Publiczną, odbędzie się pod hasłem „Patrz oczyma, fotografuj sercem” (David duChemin). Konkurs podzielony został na trzy kategorie tematyczne: zdjęcie Powiatu Świdnickiego, 1-minutowy film o Powiecie Świdnickim oraz ludzie Powiatu Świdnickiego (film lub fotografia).

Nagrodami w dwóch pierwszych kategoriach są karty upominkowe do wskazanego przez organizatora sklepu o wartości: miejsce I do 600 zł, miejsce II do 400 zł, miejsce III do 300 zł, wyróżnienie do 200 zł. W trzeciej kategorii zostanie przyznana nagroda specjalna o wartości do 500 zł.

Karty zgłoszenia dostępne są, wraz z regulaminem konkursu, na stronie www.powiatswidnik.pl. Należy je złożyć razem z pracami do 11 września, w kancelarii ogólnej Starostwa Powiatowego w Świdniku, ul. Niepodległości 13, 21-040 Świdnik (osobiście lub za pośrednictwem poczty), w usztywnionej, zamkniętej kopercie z imieniem, nazwiskiem oraz dopiskiem: II Konkurs Fotograficzno-Filmowy „Powiat Świdnicki w kadrze”. Każdy z autorów może nadesłać do 3 fotografii i/lub 1 film.

Wyniki ogłoszone zostaną do 17 września, na stronie Starostwa oraz MPBP. Wręczenie nagród i wernisaż pokonkursowy zaplanowano 24 września, w siedzibie biblioteki.

aw

Artykuł przeczytano 162 razy

Last modified: 24 lipca, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?