wtorek, 25 stycznia 2022r.

Za granicą żartów

Autor: |

To najnowszy program przygotowany przez Kabaret Nowaki, który świdniczanie będą mieli okazję zobaczyć 20 marca, w Miejskim Ośrodku Kultury. Początek spotkania z zielonogórskimi artystami o godz. 16.00.

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tej trójki zapewnia zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Artyści znani są z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo. Byli też gospodarzami Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, a także uczestnikami wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

„Za granicą żartu” to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas, znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście. 

Bilety na marcowy występ Nowaków można kupić poprzez stronę www.kabaretowebilety.pl.

ow

Artykuł przeczytano 160 razy

Last modified: 30 grudnia, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?