poniedziałek, 15 sierpnia 2022r.

Wszystko zależy od nastawienia

Autor: |

Alan Zakrzewski – trener personalny, instruktor fitness, miłośnik i promotor zdrowego stylu życia. O jego pracy będzie można posłuchać już dziś, bowiem będzie on gościem najnowszego wywiadu Świdnik.TV, zrealizowanego przez MOK.

Dzisiaj nieco inaczej – nie w studiu Świdnik.TV, a na jednej ze świdnickich siłowni „pod chmurką”, gdzie Alan Zakrzewski pokaże również kilka ćwiczeń, które można wykonać w takim miejscu. Trener na co dzień prowadzi zajęcia dla dzieci, zajęcia grupowe, fitness czy treningi interpersonalne. Co najbardziej lubi w swojej pracy? Który element sprawia mu największą satysfakcję: prowadzenie treningów, a może motywowanie swoich podopiecznych?

Alan Zakrzewski zdradzi również, od czego najlepiej zacząć swoją przygodę z treningiem oraz jakie emocje towarzyszyły mu, gdy zajął drugie miejsce w głosowaniu na trenera personalnego roku w rankingu zorganizowanym przez Kurier Lubelski.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wywiadu, którego premiera odbędzie się dzisiaj o godz. 18:00 na kanale Świdnik.TV na YouTube oraz na kanale 116 w paśmie telewizyjnym Świdman.

Artykuł przeczytano 160 razy

Last modified: 28 lipca, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »