poniedziałek, 10 maja 2021r.

Wracają baseny, ale częściowo

Autor: |

Od wtorku Park Avia ponownie zostanie otwarty. Na pływalnię wracają zawodnicy oraz dzieci i młodzież, którzy uczą się pływać w ramach zorganizowanych zajęć. Na razie nie będzie można indywidualnie korzystać z basenów, zamknięte pozostaną również sauny.

Od 4 maja baseny będą działać na „pół gwizdka”. Będą mogli z nich mogli korzystać sportowcy oraz zawodnicy pobierających stypendium sportowe, członkowie kadry narodowej, reprezentacji olimpijskiej lub paraolimpijskiej, zawodnicy przygotowujący się do igrzysk oraz uprawiający sport w ramach ligi zawodowej.

Baseny zostaną również otwarte dla dzieci i młodzieży zrzeszonych w odpowiednim polskim związku sportowym. Pływalnia będzie też udostępniona zorganizowanym grupom dzieci i młodzieży do 18 lat. Natomiast podczas zajęć nie może na niej przebywać więcej niż połowa dopuszczalnej liczby osób.

Baseny będą czynne od poniedziałku do piątku od godziny 6.00 do 8.00 i od 15.00 do 20.00. W soboty będzie można na nie przychodzić od godz. 6.00 do 16.00. W niedzielę obiekt będzie nieczynny.

Na razie z pływalni nie będą mogły korzystać osoby indywidualne. Zamknięte będzie także saunarium.

– Dodatkowo na obiektach sportowych na otwartym powietrzu może przebywać nie więcej niż 50 osób na jednym boisku – dodają przedstawiciele Parku Avia.

Artykuł przeczytano 292 razy

Last modified: 30 kwietnia, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?