poniedziałek, 20 maja 2024r.

Wielkanoc puka do drzwi

Autor: |

Na przedstawienie pod takim tytułem zaprosiła we wtorek dzieci z Przedszkola nr 4 grupa Montessori 1. Mali aktorzy pięknie opowiedzieli o zmartwychwstaniu Jezusa , a do występu przygotowali się pod kierunkiem Anny Bryk i Barbary Hajkowskiej-Pirek.

Na scenie pojawiły się postacie znane z Biblii – Chrystus, Maryja, uczniowie Jezusa, anioły, ale wystąpiły też pisanki, zajączek i …smok. Historię o Zmartwychwstaniu przeplatały piosenki o Wielkanocy.
Przedszkolaki złożyły też swoim koleżankom i kolegom, którzy w wielkim skupieniu oglądali przedstawienie, świąteczne życzenia: – Na te radosne święta wszyscy się cieszymy, a wam tu zebranym z serca dziś życzymy – dużo łaski od Pana, który z grobu powstał, aby w życiu naszym na zawsze pozostał.
Małym artystom podziękowała Beata Kowalczyk, szefowa „Czwórki”, życząc też wszystkim przedszkolakom i pracownikom placówki dobra, miłości i radości, które niesie zmartwychwstały Pan. – I nich śmigus dyngus będzie taki, że zapamiętacie na cały rok – dodała pani dyrektor.
aw

Artykuł przeczytano 2614 razy

Last modified: 16 kwietnia, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content