czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Świdnik pomaga Kacprowi

Autor: |

2 czerwca, w godz. 11.00-13.00, w sali widowiskowej Centrum Kultury odbędzie się Charytatywna Gala Taneczna, tradycyjnie kończąca rok szkolny w Akademii Tańca PLESKOT. Podczas imprezy zaplanowano zbiórkę pieniędzy na rzecz Kacpra Drzazgi. Wstęp wolny.

Na scenie zaprezentują się dzieci, młodzież oraz dorośli, którzy uczęszczają na zajęcia taneczne do Akademii Tańca. Wystąpią także maluchy z Przedszkola nr 4.
– Zapraszamy serdecznie do udziału w naszej gali. Jest to nie tylko spotkanie miłośników tańca, ale też doskonała okazja by zrobić coś dla innych. Podczas poprzednich imprez zbieraliśmy pieniądze dla Jasia Karwowskiego, Oliwki Weśniuk i Igi Pawelec. Tym razem pomożemy Kacprowi Drzazdze, który walczy z białaczką. Mamy nadzieję, że świdniczanie po raz kolejny udowodnią, że można na nich liczyć – mówi Jarosław Pleskot.

aw

W pomoc dla Kacpra zaangażowało się wiele innych osób i instytucji:

przez cały tydzień zbiórka do puszek w Szkole Podstawowej nr 7, a 21 i 22 maja, od godz. 16.30 dodatkowa kwesta (główny hol)

24 maja, godz. 18.00 charytatywny mecz siatkówki organizowany przez MKS Avia( hala SP nr 7). Obok zawodników żółto – niebieskich będą mogli wystąpić także sympatycy klubu. Każdy, kto weźmie udział w spotkaniu, musi przekazać darowiznę na rzecz chłopca. Pieniądze będą także zbierane podczas imprezy. Miejski Klub Sportowy przekazał na licytację koszulki meczowe siatkarzy oraz piłki. Będzie je można nabyć podczas piątkowego meczu.

24 i 25 maja, zbiórka w supermarkecie Kaufland

25 maja, godz. 9.00, kwesta podczas VI Festiwalu Tańca, organizowanego przez Spółdzielczy Dom Kultury (Centrum Kultury)

27 maja, od godz. 9.00 charytatywny kiermasz ciast w Szkole Podstawowej nr 5

1 czerwca, godz. 17.00 „Wieczorek przy mikrofonie” (Centrum Kultury) – licytacje, kiermasz ciast

1-2 czerwca, zbiórka podczas Festynu Rodzinnego z okazji 40-lecia SDK (boisko „Świdniczanki”)

Zbiórka prowadzona jest także na stronie www.siepomaga.pl/kacper-drzazga?fbclid=IwAR1XnP81nbb0GGPjMrmTG2qJUDN38-szz_fY6bhWWLyJ0p-oDOQMuQixqg0

Artykuł przeczytano 1756 razy

Last modified: 21 maja, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content