sobota, 20 lipca 2024r.

Sobota miliona baniek

Autor: |

Zbliżający się weekend rozpocznie nie lada atrakcja. W najbliższą sobotę, 10 sierpnia, na terenie zielonym, przy Urzędzie Miasta odbędzie się Bubble Day, czyli Dzień Baniek Mydlanych.

Puszczanie baniek to zabawa stara jak świat, którą każdy chyba zna z dzieciństwa. Będzie można ją sobie odświeżyć, jednak tym razem skala wrażeń będzie bez porównania większa. Od godz. 13.00 do 19.00, na terenie zielonym przy Urzędzie Miasta, na mieszkańców czekać będzie strefa z darmowym płynem do robienia niesamowitych baniek mydlanych. Organizatorzy zagwarantowali go aż 600 litrów. Mistrzowie tej zabawy pokażą jak robić bańki różnych rozmiarów i kształtów. W programie przewidziane są też emocjonujące zajęcia z animatorami. Na amatorów słodkości czekać będzie kolorowa wata cukrowa i pyszny popcorn na bazie masła kokosowego.
Organizatorzy zapewniają, że Dzień Baniek Mydlanych to wspaniała rodzinna impreza dla wszystkich, bez względu na wiek. Chętnych nie powinno zabraknąć, zwłaszcza, że sobota zapowiada się ciepła i słoneczna. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

słs

Artykuł przeczytano 1550 razy

Last modified: 8 sierpnia, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content