sobota, 24 lutego 2024r.

Smile wrócił do Świdnika

Autor: |

Bożenka, Merlin, pan Stanisław, ale też wielu nowych bohaterów bawiło wczoraj świdnicką publiczność anegdotami ze swojego życia. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpił Kabaret Smile, czyli Michał Kincel, Paweł Szwajgier i Andrzej Mierzejewski.

Po trzyletniej przerwie kabareciarze z Lublina wrócili do naszego miasta z nowym programem. Ci, którzy zdecydowali się właśnie z nimi spędzić sobotni wieczór, mogli liczyć na porządną dawkę dobrego humoru i muzyki. Grupa porwała tłum, śpiewając, robiąc meksykańską falę, a nawet… salto. 

Nie zabrakło też ulubieńców publiczności. Świdnicka publiczność przekonała się, jak wygląda kwarantanna w wykonaniu Merlina, jak Bożenka planuje święta i w jakim zawodzie pracuje obecnie pan Stanisław. Co odważniejsi lub, jak żartowali kabareciarze, ci, którzy wybrali miejsca w niższych rzędach, mieli wreszcie okazję przekonać się, czy występy przed publicznością są łatwe. Animowani przez klowna – jedną z nowych postaci kabaretu Smile – sprawdzili, jak radzą sobie w szermierce, jakie uczucia żywi do nich ich druga połówka oraz jak duży potrafią napompować balon.

af

Artykuł przeczytano 1046 razy

Last modified: 4 grudnia, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »