Gmina kontynuuje wymianę wodomierzy. Dziś i jutro – 25 i 26 czerwca – ekipa instalatorów rozpocznie prace w Pilaszkowicach Drugich.
Nowe wodomierze wyposażone są w radiowy system zdalnego odczytu. Po ich zamontowani, inkasenci nie będą musieli wchodzić do domów, żeby zrobić odczyt. Nowoczesne urządzenia znajdą się we wszystkich gospodarstwach w gminie Rybczewice.
25-26 czerwca instalatorzy rozpoczną prace w Pilaszkowicach Drugich od strony Sobieskiej Woli w kierunku Rybczewic. Muszą wymienić zawory przed i za wodomierzem, dlatego możliwe jest wstrzymanie dopływu wody.
Prace trwają w godzinach 8-19. Każdy z instalatorów ma pisemne upoważnienie wójta gminy.
Mieszkańcy, którzy spodziewają się wymiany wodomierzy powinni ułatwić dostęp do miejsca ich zamontowanie, np. usunąć meble.
Artykuł przeczytano 1428 razy
Last modified: 25 czerwca, 2020



