sobota, 24 lutego 2024r.

Rodos na horyzoncie

Autor: |

Nie zakończył się jeszcze wakacyjny sezon 2022, a biura turystyczne planują już przyszłoroczne połącznia lotnicze do europejskich kurortów. Pierwszym, które zdradziło swoje zamierzenia względem portu Lotniczego Lublin jest Rainbow Tours.

Od 2 czerwca 2023 r. zamierza uruchomić loty na grecką wyspę Rodos. Rejsy będą się odbywać raz w tygodniu aż do 6 października. Wycieczki można już rezerwować na stronie biura oraz u jego agentów.

– Rodos jest jedną z najchętniej wybieranych destynacji na wakacje. Ta niezwykła grecka wyspa położona na Morzu Egejskim to doskonały wybór zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i wszystkich miłośników antycznego świata. Cieszymy się, że udało nam się wypracować atrakcyjną ofertę dla mieszkańców regionu i ten nowy kierunek dołącza do naszej siatki połączeń. Tegoroczne wakacje pokazały, że ludzie chcą latać i wypoczywać także poza granicami Polski. Dlatego pracujemy już nad kolejnymi nowościami na 2023 rokmówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin .

Gdyby pozostałe biura utrzymały tegoroczne letnie połączenia, mielibyśmy  w sezonie 2023 możliwość wypoczywania nad pięcioma morzami: Adriatyckim, Śródziemnym, Czarnym, Egejskim i Bałtyckim.

Artykuł przeczytano 1188 razy

Last modified: 22 sierpnia, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »