sobota, 24 lutego 2024r.

Przeżywajmy razem

Autor: |

Takie hasło połączyło świdniczan, którzy uczestniczą w programie „Rodzina razem”, realizowanym przez Sekcję Profilaktyki, Terapii Uzależnień i Wsparcia Rodziny  Centrum Usług Społecznych. Kolejnym z jego etapów był wyjazd do Warszawy.

W wyprawie do stolicy wzięło udział 50 osób. Jej głównym punktem był spektakl „Metro” w Studio Buffo. Wysoki poziom widowiska, nowoczesne środki artystycznego wyrazu, dynamika musicalu i wiecznie aktualny temat odkrywania własnego potencjału  i wiary w siebie poruszyły serca wszystkich. Po spektaklu świdnickie rodziny wybrały się na spacer po warszawskiej starówce. Kto chciał mógł skorzystać z sesji fotograficznej, upamiętniającej wspólnie spędzony czas.

– Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom za przemiłą atmosferę, dobrą zabawę, silne wzruszenia oraz wspólne przeżyty czas. Zapraszamy również na przyszłotygodniowe spotkanie integracyjne. Mogą wziąć w nim udział nie tylko uczestnicy naszego programu – mówi  Ewa Kossowska, kierownik Sekcji Profilaktyki, Terapii Uzależnień i Wsparcia Rodziny CUS.

Spotkanie zaplanowano na 24 maja, o godz. 15.00, w ogrodzie przy Dziennym Domu Seniora (muszla CUS), a w programie znajdą się, między innymi: zabawy integracyjne, gry – guma, klasy, skakanka, hacele, nauka tańca współczesnego, a także poczęstunek.

ow, fot. CUS

Artykuł przeczytano 689 razy

Last modified: 17 maja, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »