sobota, 24 lutego 2024r.

Przebudzenie

Autor: |

17 lutego, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpi Ania Rusowicz, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, czterokrotna laureatka nagrody Fryderyk, której twórczość znana jest przede wszystkim miłośnikom muzyki retro. Jej piosenki charakteryzuje lekkość i pogoda ducha oraz wysoki poziom artystyczny.

Koncert „Przebudzenie” rozpocznie się o godz. 19.00, w sali widowiskowej MOK. Wokalistka przypomni słuchaczom jak piękne jest życie. Zaprezentuje utwory z szerokiego wachlarza gatunków, od rocka, funku, bigbitu, przez bluesa aż po soul.

– Ania Rusowicz jest wokalistką o wyjątkowym głosie. Jej piosenki, niepowtarzalny styl i profesjonalizm  to na pewno przepis na udany wieczór, serdecznie więc zapraszamy na lutowy koncert– mówi Katarzyna Lis, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury.

„Przebudzenie” to także tytuł czwartego krążka artystki, a jednocześnie powrót do lat 60. i 70. ubiegłego wieku. Płyta pełna jest nieoczywistych zwrotów i zawirowań. Do współpracy przy niej Ania Rusowicz zaprosiła muzyków, z którymi przyjaźni się od lat. Znalazły się na niej takie utwory, jak: „Tajemnica”, „Świecie stój”, „Niepewność”, „W dali dom”. Ich tematem przewodnim są problemy globalne, które dotykają nas wszystkich.

Bilety na koncert są do nabycia w kasie kina Lot oraz na stronie www.biletyna.pl. Do 10 lutego wejściówki można kupić w przedsprzedaży: bilet normalny – 90 zł, bilet ulgowy – 85 zł, bilet grupowy (min. 10 osób) – 80 zł. Od 11 lutego cena wszystkich wejściówek będzie wynosiła 110 zł.

Artykuł przeczytano 988 razy

Last modified: 9 stycznia, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »