sobota, 24 lutego 2024r.

Niedzielny seans z maluchem

Autor: |

„C’mon C’mon” to kolejny film, który rodzice będą mogli obejrzeć ze swoimi pociechami w ramach akcji „Kino z maluchem”. Jej organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury.

„Kino z maluchem” to cykl adresowany do rodzin. W jego ramach rodzice mogą zabrać malucha do kina mając pewność, że w czasie seansu dziecko nie będzie się nudzić. Najmłodsi spędzą czas korzystając z zabawek i układanek. Przed ekranem zostaną także ułożone miękkie materace, dzięki czemu zabawa będzie odbywała się w komfortowych warunkach. Sala nie zostanie też całkowicie zaciemniona, a dźwięk filmu będzie ustawiony nieco ciszej tak, by było to bezpieczne dla dzieci.

Najbliższy seans odbędzie się 6 listopada, o godz. 11.00 w sali kameralnej MOK. Rodzice oraz ich pociechy zobaczą film „C’mon C’mon”, czyli opowieść o dziennikarzu radiowym, który wspólnie z siostrzeńcem wyrusza w podróż przez kraj. Koszt biletu dla osoby dorosłej to 21 zł. Dzieci, które nie ukończyły jeszcze 7 lat uczestniczą w nim bezpłatnie.

Kolejne wydarzenie w ramach akcji „Kino z maluchem” zaplanowane jest na 11 grudnia. Wtedy na dużym ekranie zostanie pokazany film „Młodość Astrid”.

Niedziele z muzyką

„Kino z maluchem” to część projektu „Niedzielne Familijki”, w ramach którego organizowane są też „Koncerty Gordonowskie z Edu Music”.

To spotkania dzieci i ich opiekunów, które przygotowano w oparciu o teorię uczenia się muzyki Gordona. Najbliższe odbędzie się 20 listopada, o godz. 10.00 w sali kameralnej MOK. Hasłem koncertu będą „Deszcze niespokojne”, a inspiracją do jego przeprowadzenia pieśni patriotyczne. Ostatnie spotkanie odbędzie się 18 grudnia. Zatytułowane zostało „Kolędy świata”, a przygotowano je w oparciu o melodie świąteczne.

Bilet wstępu na koncert dla osoby dorosłej to koszt 20 zł – dziecko oraz 35 zł – osoba dorosła.

af

Artykuł przeczytano 899 razy

Last modified: 4 listopada, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »