niedziela, 24 września 2023r.

Najsympatyczniejsze zwierzaki lata

Autor: |

Pies, kot, chomik, żółw, rybka, a może papuga lub pająk? Po raz kolejny zapraszamy Czytelników do zabawy w wakacyjnym plebiscycie, w którym wybierzemy najsympatyczniejsze zwierzaki lata. To doskonała okazja do pochwalenia się swoimi ulubieńcami, ale też szansa na wygranie atrakcyjnych nagród, między innymi bonów do wykorzystania w gabinecie weterynaryjnym, gadżetów dla zwierząt, książek.

Aby wziąć udział w plebiscycie, wystarczy przesłać do redakcji, do 3 sierpnia, zdjęcie swojego pupila (jedno!), wraz z jego krótką charakterystyką. 4 sierpnia fotki zamieścimy na naszym profilu na FB, bo to właśnie internauci, za pomocą lajków, wybiorą trzy najsympatyczniejsze zwierzaki lata. Głosowanie potrwa do 7 sierpnia, do godz. 16.00. Wyniki plebiscytu opublikujemy 9 sierpnia w papierowej wersji gazety oraz na naszej stronie.
Fotografie wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia (dostępna jest na profilu FB Głosu i portalu www.glosswidnika.pl) należy przesyłać na adres: awojcik@mok.swidnik.pl.
Sponsorami plebiscytowych nagród są Miejski Ośrodek Kultury oraz gabinet weterynaryjny Elza, mieszczący się przy ul. Wiejskiej 26.
aw

do pobrania:

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
doc regulamin plebiscytu 15 KB 248
doc karta zgłoszenia plebiscyt 15 KB 267
doc karta zgłoszenia niepełnoletni plebiscyt 15 KB 219

Artykuł przeczytano 1098 razy

Last modified: 25 lipca, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »