czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Najpiękniejsze mapy marzeń

Autor: |

Początek nowego roku to dla wielu okazja, by pomyśleć o swoich celach, potrzebach i celach na nadchodzące miesiące. O tym wszystkim rozmawiały dziś uczestniczki warsztatów z tworzenia mapy marzeń, które odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury.

Mapa marzeń to niezwykłe narzędzie. Pozwala zatrzymać się, pomyśleć czego chce się od życia i zwizualizować swoje pragnienia.

– Kiedy dziś spojrzałam na mapę marzeń, którą stworzyłam w ubiegłym roku pomyślałam, że wiele planów udało mi się zrealizować, kilka rzeczy jest jeszcze do zrobienia. Zachęcam, by po przygotowaniu mapy marzeń powiesić ją sobie w widocznym miejscu, żeby móc na nią patrzeć każdego dnia i widzieć swoje cele – zachęcała Monika Wójcik, p. o. dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury, która poprowadziła spotkanie.

Po krótkim wprowadzeniu uczestniczki warsztatów chwyciły za nożyczki i gazety, w których szukały haseł i zdjęć odzwierciedlających to, o czym marzą: bezkresnym błękicie nieba, wakacjach w ciepłych krajach, zdrowiu, cieple domowego ogniska, biżuterii czy zwierzaku. Z zebranych elementów wykleiły własne, niepowtarzalne mapy marzeń.

« z 2 »

Artykuł przeczytano 268 razy

Last modified: 10 stycznia, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content