sobota, 23 września 2023r.

Memu miastu na urodziny

Autor: |

Świdnik obchodzi w październiku 65 – lecie nadania praw miejskich. To wspaniała okazja, żeby świętować i dlatego ogłaszamy konkurs plastyczny dla młodych mieszkańców naszego miasta!

“Memu miastu na urodziny” to zabawa dla przedszkolaków (dzieci w wieku 3-6 lat) oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej, w dowolnej technice, na temat: “65 lat Świdnika”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Jury konkursowe oceni prace w dwóch kategoriach: przedszkolaków i uczniów. Nagrody otrzymają po trzy prace w każdej grupie. To nie wszystko. Rysunki uczestników konkursu trafią również na wystawę.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o naszej zabawie?

  • Każdy autor może dostarczyć jedną pracę do siedziby Miejskiego Ośrodka Kultury osobiście lub pocztą na adres al. Lotników Polskich 24, 21-040 Świdnik, z dopiskiem: konkurs „Memu miastu na urodziny” (decydująca jest data wpływu pracy do sekretariatu MOK). Termin upływa 30 września 2019 roku, o godz.15.00.
  • Uwaga! Każda praca musi zawierać również kartę zgłoszeniową (do pobrania poniżej) i jeden kupon konkursowy, który zostanie wydrukowany w tygodniku Głos Świdnika w dniach: 20 i 27 września 2019 roku.

Temat konkursu jest niezwykły, zatem okoliczności wręczenia nagród również będą niecodzienne. Zwycięzców zaprosimy na główne uroczystości jubileuszowe związane z obchodami urodzin Świdnika, połączone z uroczystą sesją Rady Miasta. Taka okazja zdarza się raz na 65 lat! Honorowy patronat nad konkursem objęli: Waldemar Jakson, burmistrz Świdnika oraz Artur Soboń, wiceminister inwestycji i rozwoju.

Regulaminy konkursu z wszystkimi potrzebnymi informacjami do pobrania poniżej.

do pobrania:

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
pdf Regulamin konkursu Memu miastu na urodziny 100 KB 412
doc karta zgłoszenia do Konkursu Memu miastu na urodziny 16 KB 333

Artykuł przeczytano 2566 razy

Last modified: 13 września, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »