poniedziałek, 10 maja 2021r.

Majówka pod znakiem muzyki

Autor: |

Zaśpiewaj piosenkę patriotyczną i weź udział w Przeglądzie Piosenki „Rozśpiewana Majówka 2021”. Wydarzenie odbędzie się w formie online. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury.

Patriotyczna zabawa ma charakter miejski i jest skierowana do dzieci w wieku od 5 lat oraz młodzieży. Uczestnicy mogą być skierowani przez placówki oświatowe lub wystąpić jako osoby prywatne.

Ich zadaniem jest przygotowanie repertuaru o charakterze patriotycznym i uwiecznienie go na wideo. Film można nagrać za pomocą telefonu albo kamery, w pozycji poziomej, w jak najlepszej jakości (minimum HD). Czas wykonania nie może przekroczyć 5 minut, a każdy artysta prezentuje tylko jedno nagranie.

Do wideo trzeba także dołączyć kartę uczestnictwa. Kompletne zgłoszenie należy przesłać drogą elektroniczną przez stronę internetową: www.mok.swidnik.pl/glowna/mok/aktualnosci/przeglad-piosenki-rozspiewana-majowka-2021.

Termin zgłoszeń mija 28 kwietnia, o godzinie 12.00. Majówkowe prezentacje zostaną opublikowane na platformach medialnych MOK. Na uczestników czekają upominki i pamiątkowe dyplomy.

Więcej informacji na temat konkursu udzielają: Ewa Jaśkowiak (tel. 516 055 921, ewajaskowiak@mok.swidnik.pl) oraz Anna Broda (tel. tel. 531 809 210 lub 81 468 67 80 wew. 4, annabroda@mok.swidnik.pl).

nat

Artykuł przeczytano 80 razy

Last modified: 21 kwietnia, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?