środa, 17 kwietnia 2024r.

Koncertowo w MOK

Autor: |

Najbliższe tygodnie upłyną w Miejskim Ośrodku Kultury pod znakiem spotkań z artystami różnych stylów muzycznych. Świdniczanie usłyszą Anię Rusowicz, Lubelską Federację Bardów i Fisz Emade Tworzywo.

– Koncertową ofertę kierujemy do szerokiego grona publiczności, o różnych gustach muzycznych. Mamy nadzieję, że zarówno młodsi, jak i starsi świdniczanie znajdą u nas coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie i już dzisiaj życzymy miłych wrażeń oraz dobrej zabawy – mówi Katarzyna Lis, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury.

Organizatorem wszystkich koncertów jest Miejski Ośrodek Kultury. Honorowy patronat nad wydarzeniami objął burmistrz Waldemar Jakson.

Ania Rusowicz

Koncert pt. „Przebudzenie” odbędzie się 17 lutego, o godz. 19.00, w sali widowiskowej MOK. Piosenki, niepowtarzalny styl i profesjonalizm Ani Rusowicz to na pewno przepis na udany wieczór, podczas którego wokalistka zaprezentuje utwory z szerokiego wachlarza gatunków, od rocka, funku, bigbitu, przez bluesa aż po soul.

Bilety są do nabycia w kasie kina „Lot” oraz na stronie https://biletyna.pl/event/view/id/298173. Do 10 lutego wejściówki można kupić w przedsprzedaży: bilet normalny – 90 zł, bilet ulgowy – 85 zł, bilet grupowy (min. 10 osób) – 80 zł. Od 11 lutego cena wszystkich wejściówek będzie wynosiła 110 zł.

Lubelska Federacja Bardów

Muzyczne spotkanie z artystami o niespotykanej potędze głosów zaplanowano na 10 marca, o godz. 18.00, w sali kameralnej MOK.

Oryginalna formacja estradowa, tworzona przez laureatów najważniejszych festiwali piosenki artystycznej, proponuje własne rozumienie rozrywki. Czerpie wzorce z folkloru Kresów i muzyki klasycznej, ale nawiązuje też do ambitnych nurtów rocka oraz popu. Charakteryzuje się wyjątkową dbałością o stronę muzyczną i tekstową, które są przeważnie dziełem członków zespołu.

Bilety na koncert można kupić w kasie kina „Lot” oraz na stronie www.biletyna.pl/event/view/id/301166. W przedsprzedaży, do 28 lutego, kosztują 70 zł. Od 1 marca ich cena wyniesie 80 zł.

Fisz Emade Tworzywo

To jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydał 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Muzycy jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip hopie miękkie brzmienia i teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako FISZ EMADE TWORZYWO w mocno poszerzonym składzie, wsparci znakomitymi muzykami.

Świdniczanie usłyszą grupę 18 marca, o godz. 18.00, w sali widowiskowej MOK. Bilety w przedsprzedaży (do 11 marca) kosztują 80 zł, od 12 marca ich cena wzrośnie o 9 zł. Są do nabycia w kasie kina „Lot”  i na stronie www.biletyna.pl/koncert/Fisz-Emade-Tworzywo/Swidnik.

aw, fot. materiały prasowe

Artykuł przeczytano 1011 razy

Last modified: 27 stycznia, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content