wtorek, 16 kwietnia 2024r.

Koncert na wiele głosów

Autor: |

Studio Wokalne 24, działające w Miejskim Ośrodku Kultury pod okiem Roberta Dorosza, zaprasza świdniczan na kolejne muzyczne spotkanie. Odbędzie się ono 29 listopada, o godz. 18.00 , w sali kameralnej CK. Wstęp wolny.

Na scenie pojawią się wszyscy członkowie Studia, czyli dzieci, młodzież i dorośli, w wieku od 10 do 22 lat. Podczas koncertu zabrzmią utwory polskie oraz zagraniczne, nie zabraknie romantycznych ballad, ale i mocnych rockowych coverów. Młodym artystom towarzyszyć będzie zespół instrumentalny: piano, bas, gitara, perkusja. – Chcemy zaprezentować talent i umiejętności wokalistów, pokazać czym zajmują się podczas naszych spotkań. Zachęcamy wszystkich do wspólnego spędzenia czasu, w miłej atmosferze i przy dobrej muzyce – mówi instruktor Robert Dorosz.
Studio Wokalne 24 to miejsce dla „artystycznych dusz”, marzących o muzycznej karierze. Uczestnicy zajęć uczą się prawidłowej emisji głosu, pojęć i zasad obowiązujących w muzycznym świecie. Pracują nad ruchem i obyciem scenicznym, ćwiczą z towarzyszeniem instrumentów i korygują wszelkie nieprawidłowości związane z koncertowaniem dla widowni. Ich nagrania można obejrzeć na Facebooku i kanale Youtube.
– Jeśli ktoś lubi śpiewać i chciałby do nas dołączyć, ma jeszcze taką możliwość – dodaje R. Dorosz. – Grupa młodsza, 10-15 lat, spotyka się w poniedziałki, w godz. 16.00-19.00. Starsi mają zajęcia w środy, również w godz. 16.00-19.00.
aw

Artykuł przeczytano 1704 razy

Last modified: 21 listopada, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content