sobota, 24 lutego 2024r.

Uwaga! Wydarzenie odwołane!

Autor: |

Zaplanowane na 25 września Dzień Baniek Mydlanych i Święto Kolorów zostały odwołane.

Kolorowa niedziela

W najbliższą niedzielę, 25 września, teren zielony przy świdnickim Urzędzie Miasta zamieni się w wielki plac zabaw. Na najmłodszych będą czekały bańki mydlane, a dzień zakończy się festiwalem kolorów.

Dzień Baniek Mydlanych

O godzinie 15.00 rozpocznie się Dzień Baniek Mydlanych. Organizatorzy zapewniają nieograniczoną ilość płynu do baniek mydlanych oraz różne akcesoria, które umożliwią najmłodszym dobrą zabawę.

Przewidziano tworzenie wymarzonych baniek, zamykanie w bańce mydlanej, konkursy z nagrodami, kolorowe słodkości oraz spotkanie z Kici Kocią. Będzie można z nią zatańczyć, poprosić o autograf, posłuchać bajek, przytulić się oraz zrobić zdjęcie w jej pokoiku.

Święto Kolorów

Po dwu i półgodzinnej zabawie z bańkami, organizatorzy zapraszają na Święto Kolorów. O godzinie 17.30 rozpocznie się wielobarwne szaleństwo.

„Brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko” – z takiego założenia wychodzą organizatorzy wydarzenia, zapraszając do wspólnej zabawy. Kolorowe proszki zapewnione przez organizatorów są bezpieczne i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Pierwszy wyrzut kolorów będzie miał miejsce o godz. 17.35. Następne będą odbywały się co pół godziny. Ostatni przewidziano na godz. 19.35.

Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny. Podczas imprezy, do dyspozycji dzieci będą dmuchane zamki.

Artykuł przeczytano 1694 razy

Last modified: 25 września, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »