sobota, 19 września 2020r.

Głosujemy na świdnicką baśń

Autor: |

W czerwcu 2019 roku świdniczanin Artur Jasiński pochwalił się swoją książką dla dzieci. „Baśń o dębowym sercu” w bardzo szybkim czasie zdobyła uznanie małych czytelników oraz ich rodziców. Rok po publikacji opowieść walczy w plebiscycie „Aktywne Czytanie WOW!” o tytuł najlepszej książki dla dzieci.

– Książki, które znalazły się w konkursie to znane i lubiane pozycje dla maluchów, wydane w 2018 i 2019 roku. To opowieści, z których wydawnictwa są dumne. Oprócz konkursowej listy, jest to też świetna inspiracja dla rodziców szukających książek w tym przedziale wiekowym – mówią organizatorzy.

Plebiscyt „Aktywne Czytanie WOW!” odbywa się po raz pierwszy. Książka świdniczanina walczy w kategorii wiekowej 6 – 7 lat. W głosowaniu bierze udział 30 pozycji. Aby oddać swój głos, należy zaznaczyć „Baśń o dębowym sercu” i podać swój adres e-mail. Swojego faworyta internauci mogą wybierać do 31 lipca. Finałowa druga tura plebiscytu odbędzie się w październiku. Zwycięzca zostanie wybrany spośród trzech autorów, którzy zdobyli największą ilość głosów w pierwszej turze.

Organizatorem konkursu jest firma B2B Mind, właściciel blogów: Tylko dla Mam oraz Aktywne Czytanie – książki dla dzieci.

Głosować można pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxUbGjNCgxVyPU-GzClNogRXf0uqYQMOsUECTCn63XsPC4gw/viewform

nat

Artykuł przeczytano 170 razy

Last modified: 29 lipca, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?