poniedziałek, 02 października 2023r.

Ferie w Parku Avia

Autor: |

Uczniowie z pięciu województw, w tym lubelskiego, z niecierpliwością odliczają już do 16 stycznia. To właśnie wtedy rozpoczną dwutygodniową przerwę od nauki. Ci, którzy ferie spędzą w Świdniku, mogą liczyć na atrakcje przygotowane przez Park Avia.


Dzieci i młodzież chcący pewniej poczuć się na basenie albo podczas wakacji nad jeziorem, mogą skorzystać z zimowych kursów pływania. Zajęcia kierowane są do osób już od 4. roku życia. Będą odbywały się w pierwszym tygodniu ferii, od 16 do 20 stycznia.

-Zaplanowaliśmy pięć spotkań, od poniedziałku do piątku. Zajęcia będą odbywać się w godzinach przedpołudniowych i popołudniowych, na przykład o godz. 11.00 i 17.00, w zależności od zainteresowania kursantów – mówi Agnieszka Nowak-Szpura, dyrektor Parku Avia.
Kurs poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy. Koszt zajęć to 150 zł. Zapisy prowadzone są pod nr tel. 609 027 323. Dla uczestników przewidziane są również konkursy i ciekawe zabawy.

-Zajęcia zawsze cieszą się zainteresowaniem, mimo to na pewno dla każdego znajdzie się miejsce – zapewnia A. Nowak-Szpura.

Wodny tor przeszkód
Zimowy kurs pływania to nie jedyna atrakcja, którą zaplanował Park Avia. W drugi tydzień ferii także warto zajrzeć na krytą pływalnię. Od 23 do 29 stycznia dostępny będzie wodny tor przeszkód. Skorzystają z niego osoby umiejące pływać, które ukończyły 6. rok życia. Przed wejściem należy pamiętać o zdjęciu zegarków, biżuterii i innych ostrych przedmiotów.

-Podobna atrakcja pojawiła się na basenie w ubiegłym roku i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego teraz wodny plac zabaw wraca i zostanie z nami aż do 29 stycznia – mówi Agnieszka Nowak-Szpura, dyrektor Parku Avia.
af, fot. Park Avia

Artykuł przeczytano 880 razy

Last modified: 10 stycznia, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »