piątek, 23 lutego 2024r.

Ferie w kinie

Autor: |

Kino „Lot” oprócz filmów uwzględnionych w styczniowym repertuarze, oferuje dodatkowe seanse dla najmłodszych widzów. Uczniowie, którzy w najbliższy poniedziałek rozpoczynają zimową, dwutygodniową przerwę od nauki, wolny czas będą mogli spędzić przed dużym ekranem. Bilety na seanse będą do nabycia w kasie lub w biletomacie dostępnym w holu.

Kinomani skorzystają również ze sklepiku, oferującego kawę, herbatę, napoje, popcorn, nachosy oraz słodkie i słone przekąski. Ruszy 19 stycznia, co nie jest datą przypadkową. W czwartek obchodzony jest bowiem Dzień Popcornu. Natomiast wszystkie osoby (bez względu na wiek), które zjawią się w kinie 21 stycznia – Dzień Wiewiórki, na przykład z maskotką lub pracą plastyczną dotyczącą tego sympatycznego zwierzęcia, będą mogły zakupić w kasie kina bilet na seans „Serce dębu” w cenie 15 zł.

19 stycznia, godz. 9.00 i 11.00 – „Kot w butach: ostatnie życzenie” (dubbing; b/o)

Tytułowy bohater wyrusza w podróż, aby odnaleźć mityczne “ostatnie życzenie”, dzięki któremu odzyska swoje dziewięć żyć.

20 stycznia, godz. 10.00 – „Avatar: Istota wody” (3D, dubbing; od lat 12)

Pandorę znów napada wroga korporacja w poszukiwaniu cennych minerałów. Jack i Neytiri wraz z rodziną zmuszeni są opuścić wioskę i szukać pomocy u innych plemion.

21 stycznia, godz.12.00 – „Serce dębu”

Spektakularny i wciągający film, który prezentując kolejne cztery pory roku, stanowi liryczną odę do życia, a głos zabiera wyłącznie natura. Jego bohaterami, oprócz tytułowego drzewa, są: wiewiórki, chrząszcze z rodziny ryjkowcowatych, sójki, mrówki, myszy polne.

24 stycznia, godz. 11.30 – „Avatar: Istota wody” (3D, dubbing; od lat 12)

25 stycznia, godz. 10.00 – „Mumie” (dubbing; b/o) 

Trzy egipskie mumie przypadkowo wkraczają do współczesnego świata.

25 stycznia, godz.12.15  – „Yuku i magiczny kwiat” (dubbing; b/o)

Myszka Yuku mieszka z rodziną w piwnicach zamku. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej babcia potrzebuje magicznego kwiatu z Himalajów. Zwierzątko natychmiast wyrusza w drogę, aby go znaleźć.

26 stycznia, godz. 10.00 – „Pimi z krainy tygrysów” (dubbing; od lat 7)

Osierocony Balmani ratuje małego tygryska przed bezlitosnymi kłusownikami. Udaje im się uciec i wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do odległego sanktuarium, gdzie, jak wierzy Balmani, będą bezpieczni.

26 stycznia, godz. 12.15 – „Nel i tajemnica Kurokota”  (dubbing; b/o)

Dzielna Nel i jej gang ruszają na misję ratowania królestwa Mgiełkogrodu z rąk przebiegłego Tristana, który przemienia przyszłego króla w… kurokota – pół kurczaka, pół kota.

27 stycznia, godz. 10.00 – „Nel i tajemnica Kurokota” (dubbing; b/o)

27 stycznia, godz. 12.15 – „Mój przyjaciel Ufik” (dubbing; b/o)

Mały Willy przez przypadek trafia na niezwykłą planetę, na której poznaje Ufika – niesfornego psotnika, z którym połączy go wielka przyjaźń i fantastyczna przygoda.

Korzystaj z biletomatu

W holu kina „Lot” dostępne jest urządzenie, dzięki któremu można szybko, wygodnie i bez kolejki zakupić bilety na dowolny film oraz nadchodzące wydarzenia organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury. W menu dostępny jest również aktualny repertuar oraz opisy filmów.

Artykuł przeczytano 877 razy

Last modified: 14 stycznia, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »