czwartek, 02 grudnia 2021r.

Darmowe e-booki w bibliotece

Autor: |

Otrzymujesz z biblioteki kod dostępu, zakładasz konto, pobierasz darmową aplikację i korzystasz do woli ze zbioru ponad 63 tysięcy e-booków. Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Świdniku po raz kolejny wprowadziła dla swoich czytelników usługę bezpłatnego dostępu do aplikacji Legimi – obecnie największej bazy e-booków i audiobooków w Polsce. Warto się śpieszyć, ponieważ liczba kodów jest ograniczona.

Aplikacja pozwala na korzystanie z jej zasobów na każdym urządzeniu, umożliwiającym ściągnięcie aplikacji oraz wyświetlenie książek – czytnik, laptop, komputer, smartfon, czy tablet. Niestety, wypożyczonych ebooków nie można czytać na Kindle.Usługa, przy wykorzystaniu kodów otrzymanych w bibliotece, jest całkowicie darmowa, a z oferty skorzystać może każdyczytelnik powyżej piętnastego roku życia, posiadający aktywną kartę biblioteczną. Wystarczy pobrać aplikację Legimi, zalogować się i wpisać kod aktywacyjny, aby cieszyć się ogromnym zasobem e-booków i audiobooków.

Każdy kod jest ważny przez 30 dni od momentu jego aktywacji, po tym czasie można otrzymać kolejny numer dostępu. Usługa zapewnia dostęp do całego katalogu Legimi, a czytelnik może wypożyczyć dowolną ilość książek. Warto jednak zagaszać się po kody już na początku miesiąca, ponieważ świdnicka biblioteka posiada miesięcznie 27 kodów do wykorzystania.

Kody możemy otrzymać na miejscu w wypożyczalni dla dorosłych lub kontaktując się z biblioteką pod adresem informatyk@bibliotekaswidnik.pl

Artykuł przeczytano 556 razy

Last modified: 18 listopada, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?