sobota, 18 kwietnia 2026r.

Awaria z zimnymi grzejnikami

Autor: |

Część bloków, zwłaszcza w południowej części miasta, została pozbawiona ciepłej wody i ogrzewania. Wszystko przez przeciek w sieci ciepłowniczej. Pracownicy Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej pracują nad usunięciem awarii.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej “PEC” poinformowało właśnie o awarii sieci ciepłowniczej. „Dla części budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej została wstrzymana dostawa ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość” – można przeczytać na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

– Zlokalizowaliśmy miejsce awarii. Rozpoczynamy prace, w tej chwili nie wiemy jeszcze jak długo potrwają. Będziemy się starali usunąć przeciek jak najszybciej – mówi Andrzej Radek, wiceprezes przedsiębiorstwa.

Skutki awarii, czyli brak ciepłej wody i ogrzewania dotyczą głównie południowej części miasta, między innymi bloków w sąsiedztwie ulicy Klonowej.

Edit:

Około godziny 3.45 awaria została usunięta.

Artykuł przeczytano 2643 razy

Last modified: 30 stycznia, 2021

Zmień język »
Przejdź do treści