czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Artystycznie wśród najbliższych

Autor: |

Czy lubicie podejmować rodzinne i kreatywne aktywności? Może pasjonujecie się tańcem, gracie na instrumentach, a może na co dzień towarzyszy wam wspólny śpiew? Fundacja Dobre Perspektywy, we współpracy z Centrum Usług Społecznych, organizuje Festiwal Kreatywności pod nazwą „Twórczo i rodzinnie”.

Do udziału w wydarzeniu, odbywającym się w ramach akcji „Listopad miesiącem profilaktyki”, zaproszone są wszystkie rodziny, które chcą podzielić się swoją pasją. Mogą być to formy muzyczne, a także inne wyrazy artystyczne, jak pisanie wierszy czy malowanie obrazów.

– Zapraszamy rodziny, które w jakiś sposób twórczo się rozwijają. Może dziadek gra na jakimś instrumencie, a wnuk śpiewa, a może jakaś rodzina jest zafascynowana teatrem. Występy będą oglądać jurorzy, którzy na koniec spotkania przyznają nagrody. Jednak zapewniam, że każdy, kto do nas dołączy, wyjdzie z upominkiem. Wisienką na torcie będzie koncert rodziny Państwa Frigattich – opowiada Renata Elmerych, organizator społeczności lokalnej CUS.

Festiwal odbędzie się w sali kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w dniu 24 listopada w godz. 10:00-13:00. Rodziny chętne do wzięcia czynnego udziału w wydarzeniu powinny zgłosić się do 17 listopada do godz. 15:00. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 81 468 69 00.

Projekt dofinansowany jest ze środków Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie.

Program:

10:00-12:00 – rodzinny pokaz różnych form ekspresji twórczej

12:00-12:40 – koncert rodziny Frigattich (Paulina Łuciuk-Frigatti – sopran, Eduardo Łuciuk Frigatti – gitara, Maria Frigatti – perkusja)

12:40 – werdykt jury, rozdanie nagród oraz dyplomów

13:00 – zakończenie

Artykuł przeczytano 279 razy

Last modified: 16 listopada, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content