Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na lipcowy seans w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego MÓWI, zrzeszającego miłośników sztuki filmowej. Okazją do wizyty w Kinie Lot będzie produkcja pt. „Jutro o świcie”.
Dramat w reżyserii Rúnara Rúnarsson’a obejrzymy 17 lipca, o godz. 17.00. To historia o studentce sztuki Unie, która nie może mówić otwarcie o swoich uczuciach. Relacje jakie łączą ją z przyjacielem, a jednocześnie kolegą z zespołu, Diddym, pozostają w dużej mierze stłumione. Młodzi bohaterowie są kochankami, ale muszą utrzymywać namiętny romans w tajemnicy przed rówieśnikami i dbać o to, by nie dowiedziała się o nim Klara, dziewczyna mężczyzny. Po wspólnie spędzonej z Uną nocy Diddi pożycza samochód od jej współlokatora, by móc dyskretnie wrócić do domu. Dochodzi jednak do tragicznego wypadku, w wyniku którego chłopak ginie. Bohaterka obwinia się za całą sytuację, nie mogąc pogodzić się z bolesną stratą.
Bilety na seans można kupić w kasie kina „Lot” lub na stronie https://mok.swidnik.pl/kino-lot-swidnik/repertuar/.
ow
Artykuł przeczytano 450 razy
Last modified: 17 lipca, 2025



