sobota, 24 lutego 2024r.

Filmowo i muzycznie

Autor: |

To już ostatnia okazja, by wziąć udział w „Niedzielnych familijkach”, zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury. W ramach akcji dla najmłodszych i ich bliskich w grudniu zaplanowano „Kino z maluchem” oraz „Koncert Gordonowski”.

–  Do tej pory odbyły się dwa seanse filmowe i dwa koncerty. Zależało nam, by dzieci i ich rodzice mogli wspólnie spędzić czas i budować wzajemne relacje, dlatego cieszymy się, że nasza propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem świdniczan.  Zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach, które na pewno będą doskonałą okazją do integracji – mówi Katarzyna Lis, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury.

Adresatami pierwszego wydarzenia są rodzice malutkich dzieci, którzy mogą wybrać się do kina „Lot” wraz ze swoją pociechą. 11 grudnia obejrzą „Młodość Astrid” (reż. Pernille Fischer Christensen), o początkach twórczości oraz młodości słynnej pisarki Astrid Lindgren. Sala nie zostanie całkowicie zaciemniona, a dźwięk będzie przyciszony. Przed ekranem leżeć będą miękkie materace i zabawki. Seanse rozpocznie się o godz. 11.00. Bilety w cenie 21 zł za osobę dorosłą dostępne są w kasie kina „Lot”  i na stronie https://mok.swidnik.pl/niedzielne-familijki/.  Dzieci uczestniczą w wydarzeniu bezpłatnie.

„Koncert Gordonowski z EduMusic” odbędzie się 18 grudnia, o godz. 10.00, w sali kameralnej MOK. Spotkanie przeznaczone jest dla dzieci, również tych w wieku kilku miesięcy, i ich opiekunów. Opiera się o teorię uczenia się muzyki E.E. Gordona i stanowi wielką improwizację, podczas której najmłodsi wyznaczają rytm i dalszy przebieg wydarzenia. Tym razem jego hasłem będą „Kolędy świata”. Cena biletów – 20 zł dziecko, 35 zł osoba dorosła. Można je kupić w kasie kina „Lot” lub przez stronę https://mok.swidnik.pl/niedzielne-familijki/.

Honorowy patronat nad akcją sprawuje burmistrz Waldemar Jakson.

aw

Artykuł przeczytano 882 razy

Last modified: 7 grudnia, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »