wtorek, 07 lipca 2020r.

Znów zapraszają do Strefy Historii

Autor: |

Po kilkumiesięcznej przerwie swoją działalność wznawia Strefa Historii. Muzeum upamiętniające osiągnięcia świdniczan, ich dorobek lotniczy i motoryzacyjny, a także wydarzenia sprzed lat, znów zaprasza do zwiedzania wystawy. Ekspozycja jest dostępna już od dzisiaj.

Strefa Historii będzie czynna sześć razy w tygodniu, od poniedziałku do soboty, w godzinach 10.00-15.00. Jednocześnie mogą w niej przebywać 4 osoby, z wyłączeniem obsługi.

– Przed wizytą w muzeum zachęcamy do wcześniejszego kontaktu i umówienia się na zwiedzanie – mówi Andrzej Misiurski ze Strefy Historii.

Można to zrobić telefonicznie, pod nr 81 745 04 10 lub 603 644 806 lub wysłać wiadomość na adres: strefahistorii@mok.swidnik.pl, a także przez komunikator na Facebooku.

Zdrowie przede wszystkim

Podobnie, jak w przypadku innych instytucji kultury, także w Strefie będą obowiązywać ścisłe zasady mające chronić bezpieczeństwo zwiedzających i pracowników muzeum. Do dyspozycji gości są środki do dezynfekcji rąk oraz pojemniki na zużyte maseczki i rękawiczki. Przed wejściem na teren wystawy każdy powinien zdezynfekować dłonie i nałożyć maseczkę osłaniającą usta i nos. Odwiedzający muszą też pamiętać o zachowaniu dystansu (co najmniej 2 m) oraz wypełnieniu ankiety. Podczas zwiedzania nie będzie można dotykać eksponatów i kiosków multimedialny, a także spożywać jedzenia i picia.

Pomieszczenia są regularnie wietrzone, a powierzchnie kontaktowe, takie jak klamki czy poręcze, czyszczone kilka razy dziennie.
Dokładne informacje dotyczące zasad zwiedzania Strefy można znaleźć w linku: https://mok.swidnik.pl/strefa-historii/wytyczne-covid-19/.

Artykuł przeczytano 148 razy

Last modified: 19 czerwca, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?