sobota, 24 lutego 2024r.

Zima w mieście

Autor: |

Ferie w Świdniku? Czemu nie, jeśli tylko jest dobry humor i ochota do zabawy. A tych na pewno nie zabraknie w Miejskim Ośrodku Kultury, który tradycyjnie już zaprasza najmłodszych do udziału w akcji „Zima w mieście”.

Wprawdzie do feryjnej laby pozostało jeszcze trochę czasu, ale już dziś warto wiedzieć,  w jaki sposób będzie można zgłosić  pociechę na turnus odbywający się w dniach 16-20 stycznia 2023r. Podobnie jak w poprzedniej edycji, taka możliwość istnieje wyłącznie poprzez stronę https://mok.swidnik.pl/polkolonie/. Zapisy ruszą 2 stycznia, o godz. 10.00. Zaplanowano 45 miejsc.

– Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-10 lat, mieszkających na terenie Świdnika – mówi Katarzyna Lis, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury.  –  Przygotowaliśmy wiele atrakcji i mamy nadzieję, że każdy uczestnik znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, a wspólnie spędzony czas dla wszystkich będzie świetną przygodą.

Spotkania odbywać się będą od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-15.00 lub według harmonogramu zaplanowanej wycieczki. W programie zimowych półkolonii znalazły się, między innymi, wyjazd do Osady Leśnej Doboszówka mieszczącej się na terenie Lasów Janowskich, wyprawa do warszawskiego Centrum Pieniądza NBP oraz Państwowego Muzeum Etnograficznego, warsztaty ceramiczne i piekarnicze, zajęcia o kosmosie, ognisko w Lesie Rejkowizna, wyjście na basen, seans filmowy w kinie „Lot”.

Opłata za półkolonie wynosi 300 zł (brutto). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://mok.swidnik.pl/akcja-zima-w-miescie-2023/.

aw

Artykuł przeczytano 1358 razy

Last modified: 20 grudnia, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »