piątek, 27 stycznia 2023r.

Zgarnij bezpłatną wejściówkę

Autor: |

Historia Kopciuszka, osieroconej dziewczynki, która zamieszkała z macochą i jej dwiema zarozumiałymi córkami jest jedną z ulubionych opowieści najmłodszych. W piątek sceniczną adaptację bajki pokaże Studio Teatralne KRAK-ART, które odwiedzi Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku. Bezpłatne bilety na wydarzenie czekają w kasie Kina „Lot”.  

Spektakl zaplanowano na 27 stycznia, na godz. 15.30 w sali kameralnej MOK. Widowisko jest przeznaczone dla przedszkolaków oraz uczniów klas 1-5. Obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać w kasie Kina „Lot”. Jedna osoba może zgarnąć maksymalnie 5 biletów. Liczba miejsc jest ograniczona do 175 osób. Uwaga! Podczas spektaklu dzieci powinny znajdować się pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

– To będzie wyjątkowe zakończenie tegorocznych ferii. Przedstawienia Studia Teatralnego KRAK-ART to interaktywne widowiska, podczas których publiczność staje się częścią opowiadanej historii. Zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek. Na najmłodszych czeka wspaniała zabawa – zachęca Katarzyna Lis, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury.

Sponsorem wydarzenia jest P. K. Pegimek. Patronat honorowy objął natomiast burmistrz Waldemar Jakson.

af

Artykuł przeczytano 116 razy

Last modified: 23 stycznia, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?