wtorek, 22 września 2020r.

Zapraszamy na kulturalne wakacje

Autor: |

Zamiast spędzania czasu domu, koncert, gry i animacje. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na drugą odsłonę „Kulturalnych wakacji”, cyklu bezpłatnych wakacyjnych imprez. Tym razem świdniczanie będą bawić się przy dźwiękach utworów zespołu BeFolk oraz  Dariusza Tokarzewskiego.

Wydarzenie odbędzie się 2 sierpnia, na placu Konstytucji 3 maja. W godzinach 14.00-17.00 na najmłodszych czeka sporo atrakcji. Dzieci wezmą udział w animacjach, sprawdzą się w grach i zabawach zręcznościowych. Chętni poskaczą na eurobungy albo wyszaleją się na dmuchanym placu zabaw. Nie zabraknie rodzinnych konkursów, a także warsztatów tanecznych Akademii Uśmiechu. Będzie balonowe zoo, klockolandia i bombonada.

Druga część „Kulturalnych wakacji” rozpocznie się o godz. 17.00. Na scenie wystąpi formacja BeFolk, w składzie: Michał Orkiszewski (skrzypce), Bartek Godula (akordeon), Marcin Meresta (klarnet), Jakub Kucybuła (instrumenty perkusyjne), Damian Czerniak (kontrabas) oraz Agnieszka Kułaj (śpiew, flet poprzeczny). O godz. 19.00 dla świdniczan zaśpiewa Dariusz Tokarzewski.

Trzecią odsłonę „Kulturalnych wakacji” zaplanowano za dwa tygodnie.

Organizator przypomina, by podczas imprezy stosować się do wytycznych obowiązujących w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce. Należy pamiętać o dezynfekcji rąk, zachowaniu dystansu społecznego (2 m) oraz konieczności zakrywania nosa i ust. Organizator prosi również o stosowanie się do komunikatów wydawanych w trakcie wydarzenia.

af, fot. Golondrina Fotografia

Artykuł przeczytano 176 razy

Last modified: 30 lipca, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?