czwartek, 02 grudnia 2021r.

Zagrają ze Spałą

Autor: |

W sobotę, w hali Szkoły Podstawowej nr 7 dojdzie do pojedynku Polskiego Cukru Avii Świdnik z SMS PZPS Spała. Mecz zaplanowano na godzinę 17.00.

Beniaminek ze Spały to bardzo młoda drużyna. Większość kadry stanowią tegoroczni Mistrzowie Świata U-19. Zespół, podobnie, jak kadrę narodową, w tym roczniku prowadzi były, znakomity siatkarz reprezentacji Polski – Michał Bąkiewicz.
SMS PZPS Spała po sześciu kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, jednak warto zaznaczyć, że ma za sobą bardzo trudny kalendarz. Przegrywała z Będzinem, BBTS-em, Visłą Bydgoszcz, Gwardią Wrocław i Norwidem Częstochowa. Wygrała za to z Mickiewiczem Kluczbork. Tylko w jednym meczu (z Visłą) nie urwała choćby seta. Kibiców siatkówki w Świdniku czeka zatem bardzo ciekawy pojedynek.

Bilety na spotkanie oraz inne na rundę zasadniczą sezonu 2021/2022, a także gadżety klubowe można kupić tylko online poprzez stronę www.avia-swidnik.pl/sklep.

Cennik biletów na mecze Polskiego Cukru Avia Świdnik, w ramach rozgrywek TAURON 1. Liga w sezonie 2021/2022:

  1. Bilet normalny mecz siatkarski 14,00 zł
  2. Bilet ulgowy* mecz siatkarski 8,00 zł
  3. Wstęp dla dzieci do lat 6** mecz siatkarski 0,00 zł
  • bilet ulgowy: dzieci powyżej 6 roku życia, młodzież ucząca się do 26 roku życia, emeryci, renciści, kombatanci i ofiary represji okresu wojennego oraz powojennego, niepełnosprawni z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, honorowi dawcy krwi (decyduje dokument potwierdzający wiek/status i tożsamość)
    ** wejście wyłącznie z osobą pełnoletnią (rodzic, opiekun)

Artykuł przeczytano 140 razy

Last modified: 28 października, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?