poniedziałek, 26 lutego 2024r.

Z Krakowem w tv

Autor: |

Po wygranej w Nowej Soli siatkarze PZL LEONARDO Avii Świdnik będą chcieli kontynuować dobrą grę i w czwartkowy wieczór pokonać AZS AGH Kraków i zrewanżować się za porażkę z pierwszej rundy. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30, a transmisję z niego przeprowadzi telewizja Polsat Sport Extra.

Akademicy z Krakowa zajmują aktualnie siódme miejsce w tabeli TAURON 1. Ligi. Wciąż nie mogą być pewni udziału w play offach, bowiem po piętach depczą im Chrobry Głogów, Lechia Tomaszów Mazowiecki oraz KPS Siedlce. Krakowianie mają osiem punktów straty do Avii. Wygrali 14 meczów, a 10 przegrali. Spotkania z żółto-niebieskimi zawsze należą do tych z gatunku ciekawych. W czwartek powinno być podobnie, a więc świetnym pomysłem na spędzenie czwartkowego wieczoru będzie wybranie się na halę SP7 i dopingowanie siatkarzy z lotniczego miasta. Początek o 20:30. Dla tych, którzy nie będą mogli zobaczyć meczu z perspektywy trybun będzie transmisja, którą przeprowadzi telewizja Polsat Sport Extra.

Bilety na mecze Avii można kupić online poprzez stronę www.avia-swidnik.pl/sklep, ale także stacjonarnie w kasie Kina Lot, codziennie w godzinach 14-20.

Cennik biletów i karnetów na mecze PZL LEONARDO Avii Świdnik, w ramach rozgrywek TAURON 1. Liga w sezonie 2022/2023:

Bilety i karnety wstępu na meczeRodzaj wydarzeniaCena – zawiera podatek VAT
1.Bilet normalnyMecz siatkarski14,00 zł
2.Bilet ulgowy*Mecz siatkarski8,00 zł
3.Wstęp dla dzieci do lat 6**Mecz siatkarski0,00 zł


* bilet ulgowy: dzieci powyżej 6 roku życia, młodzież ucząca się do 26 roku życia, emeryci, renciści, kombatanci i ofiary represji okresu wojennego oraz powojennego, niepełnosprawni z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, honorowi dawcy krwi (decyduje dokument potwierdzający wiek/status i tożsamość)
** wejście wyłącznie z osobą pełnoletnią (rodzic, opiekun)

Artykuł przeczytano 872 razy

Last modified: 15 marca, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »