niedziela, 24 września 2023r.

Wyprawa do świata finansów

Autor: |

Ciekawą lekcję przedsiębiorczości i ekonomii przygotował dla najmłodszych Santander Bank Polska. Od 21 do 25 maja, na placu przy Urzędzie Miasta będzie dostępna mobilna przestrzeń edukacyjno-rozrywkowa.

Na odwiedzających czekają gry, zabawy i multimedialne wycieczki do świata finansów. Dzieci od 12. roku życia sprawdzą swoje umiejętności w grze edukacyjnej „Liderzy Europy”. Chętni wezmą również udział w grze opracowanej w ramach projektu „Finansiaki”.
Atrakcji nie zabraknie też dla fanów sportu. Częścią mobilnej przestrzeni będzie strefa Ligi Mistrzów UEFA, gdzie odwiedzający poznają, między innymi, historię znanych piłkarzy. Bank wesprze też działania Fundacji Santander w Świdniku, która spróbuje pobić rekord w wiosłowaniu na treningowym ergometrze. Za każdy pokonany kilometr fundacja przekaże pieniądze na wybraną lokalną inicjatywę społeczną.
Każdego dnia będzie można dowiedzieć się czegoś o nowych technologiach i usługach bankowych. Wejście oraz udział w zajęciach organizowanych przez placówkę będzie bezpłatne.

af, fot. materiały organizatora

PROGRAM:
21-23 maja
– 9.00-13.00 gra ekonomiczna „Finansiaki”
– 13.00-17.00 gra „Liderzy Europy”
od godz. 17.00 otwarte strefy: piłkarska, muzyczna i bankowości przyszłości
24-25 maja
– 9.00-20.00 w pierwszej części dnia atrakcje piknikowe i bicie rekordu w wiosłowaniu
od godz. 17.00 otwarte strefy: piłkarska, muzyczna i bankowości przyszłości

Artykuł przeczytano 1282 razy

Last modified: 20 maja, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »