czwartek, 28 października 2021r.

Wyniki 8 kolejki lubelskiej A Klasy

Autor: |

8 kolejka Keeza A Klasy za nami. Przyjrzeliśmy się jak w miniony weekend spisywały się drużyny z powiatu świdnickiego.

W lubelskiej 3 grupie w sezonie 2021/2022 powiat świdnicki dysponuje silną reprezentacją. Spośród 14 drużyn, aż 5 pochodzi z tego obszaru. Są to Trawena Trawniki, Perła Mełgiew, Victoria Rybczewice, LZS Wierzchowiska oraz LKS Biskupice. Wszystkie zespoły zajmują miejsca w top 10 tabeli, a zdecydowanym faworytem do zajęcia wysokiej lokaty jest drużyna z Trawnik, która w niedzielę odnotowała kolejne zwycięstwo. Tym razem piłkarze LKS rozbili u siebie Perłę Mełgiew aż 3:1. Do bramki mełgwian trafił Białek, a dublet ustrzelił Chochowski. Wygrywając po raz 7 w tym sezonie, zespół umocnił się na pozycji wicelidera tabeli.

Wiele emocji i bramek padło także w spotkaniu LKS Biskupice – Piotrcovia Piotrków, gdzie hattrickiem popisał się Skorupa. Po jednym dołożyli też Armaciński i Śliczniak. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1.

Nieco słabiej na początku sezonu radzi sobie LZS Wierzchowiska, mając na koncie zaledwie 3 zwycięstwa. W 8 kolejce piłkarze z Wierzchowisk zremisowali po raz drugi sezonie, tym razem 2:2 z Rohlandem Tuszów.

Victoria Rybczewice po ostatnim wysokim zwycięstwie w 7 kolejce nad Ludwiniakiem Ludwin (7:0) miała gorszy moment. Wiele niewykorzystanych sytuacji i błędy w defensywie zadecydowały o wygranej LKS Kamionki aż 6:1.

Pozostałe mecze 8 kolejki:
Avenir Jabłonna 5:2 GKS Niedźwiada
Ludwiniak Ludwin 1:3 Tur Milejów
GLKS Głusk 4:0 GKS Niemce

Artykuł przeczytano 130 razy

Last modified: 11 października, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?