poniedziałek, 22 lipca 2024r.

Wakacje nad wodą lub wśród zieleni

Autor: |

Park Avia na okres wakacyjny przygotował dla mieszkańców Świdnika szereg atrakcji.

Na rozpoczęcie i zakończenie wakacji otwarty zostanie wodny tor przeszkód na basenie wewnętrznym. Od 1 do 7 lipca oraz od 26 sierpnia do 1 września będą mogli skorzystać z niego wszyscy chętni, którzy ukończyli 6 lat.

6 i 7 lipca, w czasie obchodów czwartych urodzin Parku Avia, będą dostępne nieodpłatnie dodatkowe atrakcje w postaci dmuchanych placów zabaw, malowania twarzy, plecenia warkoczyków, zmywalnych tatuaży i wielu innych.

Od 7 lipca, co tydzień, na terenie basenów zewnętrznych profesjonalni instruktorzy poprowadzą zajęcia jogi. Będę dostępne w ramach biletu na baseny.

Park Avia organizuje również wakacyjny kurs pływania dla dzieci w wieku 4-5 lat, 6-8 lat i 9-14, który odbędzie się w dwóch terminach: 1-5 lipca oraz 8-12 lipca. Zajęcia będą się odbywać codziennie, do wyboru o godzinach: 11.00, 17.00 lub 18.00. Cena za zajęcia grupowe wynosi 165 złotych, a 425 zł za indywidualne. Każdy turnus będzie obejmował 5 zajęć po 45 min. nauki i zabawy w wodzie. Zapisy na kurs odbywają się przez formularz https://forms.gle/SLdGx2cx5gRvE5cGA

W czasie wakacji również basen w Szkole Podstawowej nr 5 będzie udostępniany dla mieszkańców Świdnika w godzinach 16.00-20.00 od poniedziałku do piątku oraz od 10.00 do 18.00 w weekendy, aż do końca lipca. W sierpniu przewidywana jest kilkudniowa przerwa techniczna.

Od czerwca na terenie Zielonego LOFu jest dostępny nieodpłatnie park linowy. W czerwcu tylko w weekendy, a w lipcu i sierpniu codziennie w godzinach 12.00 -18.00. Ta atrakcja jest skierowana również dla dzieci od lat 10 lub o wzroście powyżej 130 cm.

Zielony teren LOF oferuje również wypoczynek w ogrodzie botanicznym z roślinami rzadkimi czy w tężni solankowej, gdzie od maja do października każdy może korzystać z jej leczniczych właściwości. Zaprasza też do aktywnej zabawy na ściance boulderingowej, placu zabaw dla najmłodszych, placu sprawnościowym lub przy stołach do gry w warcaby, szachy oraz tenisa stołowego.

ek, fot. Park Avia

Artykuł przeczytano 164 razy

Last modified: 27 czerwca, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content