wtorek, 22 września 2020r.

Volta Team wywalczył puchar

Autor: |

Liga Wakacyjna w Piłce Nożnej Drużyn Sześcioosobowych dobiegła końca. W ubiegłym tygodniu na Orliku przy Szkole Podstawowej na 5, po raz ostatni spotkali się zawodnicy, który walczyli o Puchar Dyrektora Tomasza Szydło.

– Trzeba przyznać, że przez ostatnie trzy tygodnie było tutaj gwarno i emocjonalnie. Przed nami widzimy najlepszych piłkarzy i piłkarki. Nadszedł czas, aby Was nagrodzić – mówił Tomasz Giełzak, organizator ligi.

W podsumowaniu turnieju uczestniczył wiceszef Szkoły Podstawowej nr 5, Leszek Kalicki, który reprezentował dyrektora Tomasza Szydło. Nie krył radości i z uśmiechem na twarzy wręczył puchary zwycięzcom.

– Gratuluję Wam udziału w trzeciej edycji turnieju i zdobytych wyników. Byliście bardzo zaangażowani.  Mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu się spotkamy. Dziękuję również, że przychodziliście na nasz Orlik. W tym czasie tętnił życiem – mówił Leszek Kalicki, wicedyrektor SP nr 5.

Do zawodów zgłosiło się siedem zespołów, w tym dwie żeńskie. Najlepszą drużyną turnieju została Volta Team, w składzie: Konrad Koper, Krystian Świdnik, Mateusz Długosz, Michał Krawiec, Jan Klimczak, Kacper Królik, Oliwier Świąder oraz Filip Olejnik. Najskuteczniejszym piłkarzem konkursu został Konrad Koper ze zwycięskiej drużyny. Organizatorzy docenili też zawodniczki. W tej samej kategorii statuetki odebrały: Paula Walczak i Julia Kasprzak.

Organizatorem ligi był Tomasz Giełzak.

Artykuł przeczytano 265 razy

Last modified: 31 lipca, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?