poniedziałek, 28 listopada 2022r.

Ubezpieczenie na miarę XXI wieku

Autor: |

Działające od 1996 roku Centrum Ubezpieczeń Garbal CUG, założone na Lubelszczyźnie, to prężnie rozwijająca się firma, która właśnie otworzyła nowe biuro w Świdniku. W uroczystej inauguracji uczestniczyli również goście, w tym partner główny – Generali oraz Proama.

Rodzinna tradycja

– Firma Centrum Ubezpieczeń Garbal CUG istnieje od początku lat 90., a założył ją i prowadził mój ojciec, Bogusław – mówi Arkadiusz Garbal, dyrektor sprzedaży. Dodaje: – Moje nazwisko pewnie na dobre wpisało się w tę branżę na rynku lokalnym. Mój ojciec, który rozpoczął ten biznes, od początku swojej kariery pracował w towarzystwach ubezpieczeniowych, zaczynając od PZU. W końcu przyszedł czas, że otworzył agencję ubezpieczeniową.

Stabilny rozwój rodzinnej firmy, która zakłada przy tym korzystanie z nowoczesnego modelu biznesowego, trwa nieustannie od 1996 roku. Osiągane przez Bogusława Garbala sukcesy spowodowały, że postanowił całkowicie poświęcić się doskonaleniu firmy.

– Ubezpieczeniami zacząłem zajmować się w 2006 roku. Postanowiłem kontynuować biznesowe tradycje ojca, inicjując jednocześnie stopniową ewolucję biznesowego modelu w stronę „multi-agencji” – opowiada A. Garbal. – Znajdujemy się w innym miejscu, firma cały czas się rozwija, choć przed nami jeszcze dużo wyzwań. Nie można jednak powiedzieć, że przyszedł czas na odpoczynek – rynek ciągle się zmienia i jest bardzo dynamiczny. Dlatego tym bardziej cieszę się, że spotykamy się w tym miejscu na otwarciu naszej nowej siedziby, że kontynuujemy rodzinne tradycje. Zespół prężnie się rozwija, a wraz z nim cała firma – dodaje.

Rozwój firmy to efekt pracy dwóch pokoleń, a jej pozycję na rynku można zawdzięczać połączeniu rodzinnej firmy z profesjonalizmem oraz szerokimi horyzontami biznesowymi.

Uroczyste otwarcie

18 października odbyła się oficjalna inauguracja nowej siedziby firmy, która znajduje się w Domu Rzemiosła, przy ul. Racławickiej 44 w Świdniku. W wydarzeniu wzięli udział również przedstawiciele głównego partnera – Generali oraz Proamy.

– Jeżeli chodzi o nasze biuro, to zmiana lokalizacji wiązała się z dodatkowymi nakładami. Jednak mieliśmy również na celu współpracę z partnerem, który będzie w stanie nas wesprzeć w działaniach szeroko pojętego marketingu. Dzięki wsparciu partnerskiemu Generali, możemy zapewnić naszym klientom serwis na jeszcze wyższym poziomie – mówi A. Garbal.

Nie obyło się bez życzeń, przekazanych pracownikom przez przedstawicieli Generali: – Placówka została otwarta, życzymy Wam przede wszystkim, żeby pod skrzydłami lwa było bezpiecznie. Życzymy także wielu klientów, zarówno tych, którzy poznali już Was jako dobre miejsce do ubezpieczenia, ale także nowych. Dziękujemy za zaufanie oraz za wybór naszej oferty wsparcia.

– Miło nam Państwa gościć, bardzo dziękuję naszemu partnerowi Generali za zaufanie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję do częstszych spotkań. Dziękuję również moim pracownikom, za ich poświęcenie i pracę. Bez nich, to nie mogłoby się spełnić – podsumowuje A. Garbal.

Wydarzenie objęło również uroczyste przecięcie symbolicznej wstęgi. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, na jego uczestników czekał tort oraz poczęstunek.

Cele i wartości

– Pandemia sporo zmieniła na rynku, również na rynku ubezpieczeń. To, że jesteśmy tu i teraz, wcale nie oznacza, że nie mamy wyzwań. One są, mam nawet wrażenie, że coraz większe, a klient jest bardziej wymagający. Mam nadzieję, że w tym nowym miejscu będziemy mogli jeszcze lepiej obsługiwać naszych klientów, dostarczając im jak najlepszy serwis. Zależało nam na stworzeniu miejsca sprzyjającego tym, którzy chcą porozmawiać z nami osobiście. Oczywiście serwisujemy wielu klientów telefonicznie oraz online, jednak chcemy kontynuować naszą działalność w biurze, gdzie można spokojnie porozmawiać i załatwić sprawy związane z ubezpieczeniem w tradycyjny sposób – mówi A. Garbal.

Centrum Ubezpieczeń Garbal od lat stawia na trzy filary: wiedzę, zaangażowanie oraz rozwój. Wartości są realizowane m. in. przez nieustanne doskonalenie umiejętności, co pozwala na lepszą diagnozę i zaspokojenie potrzeb klientów. Ponadto codzienna praca na rzecz klientów oraz rozbudowa sieć partnerów, umożliwiająca ciągłe poszerzanie kompetencji w doborze rozwiązań ubezpieczeniowych.

Oferta

Firma Centrum Ubezpieczeń Garbal CUG oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, odpowiedzialności cywilnej, zawodowe i specjalistyczne, gwarancje ubezpieczeniowe czy ubezpieczenia ochrony utraty zysku i ubezpieczenia na życie.

/ARTYKUŁ SPONSOROWANY/

Artykuł przeczytano 246 razy

Last modified: 25 października, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »