poniedziałek, 15 sierpnia 2022r.

Turniej nie zawiódł

Autor: |

W dniach 23-24 lipca na boiskach plażowych na terenie Parku Avia przy ul. Fabrycznej 3 w Świdniku odbyła się druga edycja zawodów w siatkówce plażowej Park Avia Beach Volleyball #2.

W sobotę do rywalizacji stanęli panowie. Wśród nich na boisku mogliśmy oglądać także przedstawicieli naszego pierwszoligowca, Polskiego Cukru Avii Świdnik. Najlepszy z żółto-niebieskich okazał się duet Jakub Guz – Mateusz Rećko, który zajął trzecie miejsce. Cały turniej wygrała para Sylwester Janek – Michał Koryciński. Mimo bardzo wysokiej temperatury zawody stały na wysokim poziomie.

1. miejsce Sylwester Janek i Michał Koryciński

2. miejsce Maciej Kuliński i Michał Szust

3. miejsce Jakub Guz i Mateusz Rećko

4. miejsce Leszek Cholewa i Paweł Fiutka

Niedziela należała do pań. Zawodniczki udowodniły, ze potrafią dostarczyć wiele pozytywnych emocji i pokazać wielkie zaangażowanie. Zacięta rywalizacja i gra do ostatniej piłki – tak można podsumować niedzielne granie na boiskach Parku Avia. Ostatecznie najlepsze okazały się wychowanki Miejskiego Klubu Sportowego Avia Świdnik – Martyna i Zuzanna Bielak.

1. miejsce Martyna Bielak i Zuzanna Bielak

2. miejsce Marta Kostrzewa i Alicja Cybulska

3. miejsce Aleksandra Elko i Natalia Gieroba

4. miejsce Paulina Kuś i Zuzanna Urbańska

Nagrody wręczyli przedstawiciele sponsorów turnieju, Prezes P.K. Pegimek – Jerzy Irsak oraz Prezes PEC – Krzysztof Michalski.

Całe wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Świdnik, Waldemara Jaksona.

Artykuł przeczytano 233 razy

Last modified: 1 sierpnia, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »