sobota, 23 września 2023r.

Tropem misia Wojtka

Autor: |

W Przedszkolu nr 4 wielkie świętowanie Dnia Dziecka rozpoczęło się już wczoraj. Maluchy wzięły udział w biegu tropem Niedźwiedzia Wojtka, który patronuje placówce.

W zawodach zmierzyły się wszystkie grupy wiekowe. Nim jednak ustawiły się na starcie, rozgrzały się pod okiem członków Stowarzyszenia Biegający Świdnik. Najmłodsi zaprezentowali też hasła ułożone specjalnie na tę okazję. Na transparentach pojawiły się różne napisy, na przykład „Ruch jest zdrowy dla ciała i głowy”, „Maluch zuch – lubi ruch”, „Choć tak bardzo się staracie i tak z nami nie wygracie” czy „Zerówka lubi ruch. W zdrowym ciele, zdrowy duch”.
Następnie drużyny ruszyły do biegu. Do pokonania miały trasę z czterema przystankami: obok dębu przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego, na placu zabaw, przy sklepie papierniczym oraz Urzędzie Miasta. Zabawę zwieńczył piknik przy przedszkolu oraz pokaz mody sportowej. Dzieci zaprezentowały stroje piłkarzy, zawodników taekwondo czy kibiców.
Wydarzenie zorganizowali: Stowarzyszenie Biegający Świdnik oraz nauczycielki – Małgorzata Głuch, Anna Grabczak i Ewelina Guz.

af

Artykuł przeczytano 1182 razy

Last modified: 1 czerwca, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »