poniedziałek, 20 maja 2024r.

Tradycyjne jajeczko w MCUS

Autor: |

Przed świętami, na tradycyjnym jajeczku spotkali się podopieczni Miejskiego Centrum Usług Socjalnych. Dołączyli do nich przedstawiciele władz miasta, świdnickiego oddziału PZERiI, Klubu Seniora „Spokojna Przystań” , Legionu Maryi, a także uczennice Szkoły Podstawowej z Krępca.

Spotkanie rozpoczęło się od występu dziewcząt. Zespół wokalny w składzie:Zuzanna Bereza, Agnieszka Bujek, Agnieszka Gągoł, Anna Libicka, Karolina Motyl, Natalia Pawluk, Julia Pilecka, Natalia Pilecka i Małgorzata Podlodowska, prowadzony przez Marzenę Goc, zaprezentował takie utwory, jak: „Rozkołysz pieśnią świat”, „Do życia mnie budzi muzyka”, „Alleluja” i „Hymn trzeciego tysiąclecia”.
Po muzycznym wstępie przyszedł czas na dzielenie się jajkiem-symbolem życia oraz życzenia, które jako pierwsza przekazała Beata Portka, kierownik MCUS: – Jeśli dzisiaj się radujemy, to dlatego, że Chrystus zmartwychwstał. Życzę pięknych i pełnych pokoju ducha świąt Wielkiej Nocy. Niech będzie to czas refleksji i spotkań z bliskimi.
Włodzimierz Radek, przewodniczący RM, wystąpił w imieniu burmistrza oraz miejskich radnych, życząc, aby zmartwychwstały Chrystus przyniósł zgromadzonym dużo radości i zdrowia.

aw

Artykuł przeczytano 1582 razy

Last modified: 16 kwietnia, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content