środa, 25 listopada 2020r.

Tenisiści zawładnęli podium

Autor: |

W sobotę, 17 października, w hali tenisowej KUL w Lublinie odbył się pierwszy turniej z cyklu Pacific Kids Cup 2020.

Dzieci rywalizowały w trzech grupach: czerwonej, pomarańczowej i zielonej. Po trzech turniejach najlepsze trzy osoby z kategorii zostaną nagrodzone pucharami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Pacific Polska.

W kat. czerwonej całe podium przypadło zawodnikom Avii. Zwyciężył Wojciech Wdowiak, za nim uplasował się Jaś Martyniuk, a trzecie miejsce zajęła Marysia Hanczarek. W kat. Pomarańczowej Chłopców trzecie miejsce zajęli ex aequo Dawid Chyliński oraz Wojciech Wdowiak. W kat. zielonej chłopców drugą lokatę wywalczył Bartosz Kliber. W kat. zielonej dziewczyn Karina Kowalkowska oraz Lena Domańska zakończyły zawody na fazie grupowej.