czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Tenisiści nie odpuszczają

Autor: |

Zawodnicy Klubu Tenisowego Avia Świdnik trzymają formę mimo zimy i wciąż podnoszą poprzeczkę sobie oraz rywalom. Wyniki ostatnich zawodów potwierdzają ich umiejętności oraz skuteczność.

Podczas Drużynowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego drużyna skrzatek, w składzie Irmina Kot, Karina Kowalkowska i Lena Domańska, wywalczyła 1 miejsce. Trenerem dziewcząt jest Kacper Bartoszek.

Równie dobrze poszło chłopcom. Zespół – Filip Nadulski i Bartosz Kliber zajął 1 miejsce w kategorii skrzatów oraz 2 miejsce w kategorii młodzików. Kadetki Natalia Wieleba i Natalia Chylińska zdobyły podczas mistrzostw 2 miejsce. Trenerem zawodników jest Piotr Bednarczuk.

Kolejne sukcesy naszych tenisistek w deblu to 2 miejsce dla Kasi Kliber i Natalii Stasiak podczas OTK w Braniewie. Brązowy medal z OTK w Grodzisku Mazowieckim przywiozła drużyna Natalii Wieleby i Flavii Scaty. Zaś Natalia Chylińska wspólnie z Kasią Kliber wywalczyły 2 miejsce podczas OTK w Łęcznej.

Duży sukces odniósł też Janek Martyniuk pod opieką trenera Wiesława Księskiego. Zawodnik wystartował w Lublinie, podczas V edycji Pacific Kids Cup 2021 i zajął tam 3 miejsce.