czwartek, 07 grudnia 2023r.

Taniec jest dobry na wszystko

Autor: |

Doskonały nastrój nie opuszczał wczoraj tych, którzy mimo niepewnej pogody, wybrali się na letnią potańcówkę. Impreza odbyła się po południu, na terenie zielonym przy Urzędzie Miasta.

Sympatycy szaleństwa na parkiecie bawili się w rytm ulubionych polskich i zagranicznych przebojów z dawnych lat. Muzykę serwował dla nich DJ Damian.

Ci, którym z jakiegoś powodu nie udało się dotrzeć dziś na zabawę, nie muszą się martwić. Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejskie Centrum Usług Socjalnych zapraszają na kolejne spotkania. Najbliższe, podczas którego przygrywać będzie kapela Drewutnia, zaplanowano 18 lipca. Zabawa odbędzie się także 25 lipca, a za oprawę muzyczną będzie odpowiadał Janusz Lawgmin. Potańcówki rozpoczną się o godzinie 17.00, w namiocie ustawionym przy UM. Znane są już także kolejne terminy tanecznej imprezy.

– Zapraszamy 8, 22 i 29 sierpnia. Ostatnia potańcówka zaplanowana jest 5 września. Zachęcamy, by trochę zaszaleć i przebrać się za ulubione postaci – mówi Anna Broda z MOK.

Powoli dobiega końca remont muszli koncertowej przy MCUS, gdzie organizowano poprzednie edycje imprezy. Możliwe więc, że sierpniowe i wrześniowe spotkania odbędą się właśnie tam.

Artykuł przeczytano 1840 razy

Last modified: 12 lipca, 2019

WordPress PopUp Plugin

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »