sobota, 24 lutego 2024r.

Taneczne lato

Autor: |

Za nami pierwsza potańcówka „Kulturalnego Lata 2022”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury. Chociaż po południu aura trochę postraszyła deszczem, tuż po godz. 17.00 gości muszli koncertowej CUS powitało już słońce oraz gorące rytmy największych polskich i zagranicznych przebojów.

Zabawy pod chmurką zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Przychodzą na nie głównie seniorzy, ale coraz częściej pojawiają się również rodzice z małymi dziećmi a nawet młodzież. Wczoraj w muszli również bawili się świdniczanie w różnym wieku. Motywem przewodnim potańcówki były kwiaty, których nie zabrakło w strojach i we włosach pań.

– Takie spotkania to strzał w dziesiątkę, bo stanowią nie tylko okazję do dobrej zabawy, ale przede wszystkim do rozmów i międzypokoleniowej integracji – podkreślali uczestnicy potańcówki. 

Miłośnicy szaleństw na parkiecie mogą już rezerwować czas oraz szykować odpowiednie buty i stroje na kolejną potańcówkę. Zaplanowano ją na 25 sierpnia, w godz. 17.00-20.00. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

Wyłączny partner strategiczny „Kulturalnego Lata 2022”  to P. K. Pegimek. Patronat honorowy nad akcją sprawuje burmistrz Waldemar Jakson. Jej partnerami są: Miasto Świdnik, Park Avia i Remondis Świdnik.

aw

« z 2 »
« z 2 »
« z 2 »

Artykuł przeczytano 5230 razy

Last modified: 12 sierpnia, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »