czwartek, 02 grudnia 2021r.

Szukasz mieszkania? Przyjdź na DNI OTWARTE i zyskaj rabat!

Autor: |

Już w pierwszy weekend grudnia zapraszamy wszystkie osoby poszukujące mieszkania na Dni Otwarte, które odbędą się na terenie inwestycji OSIEDLE 4 PORY ROKU w Świdniku. Będą mieli Państwo okazję obejrzeć wolne lokale, pospacerować po niemal gotowym osiedlu i otrzymać zniżkę na zakup własnego M.

Państwa inwestycję Osiedle 4 Pory Roku zlokalizowaną przy ul. Gen. Roweckiego „Grota” Będzie to bardzo dobra okazja, by porozmawiać z doradcami ds. inwestycji oraz ekspertem od kredytów hipotecznych, sprawdzić stan zaawansowania budowy, zobaczyć jak prezentują się układy mieszkań na nowym świdnickim osiedlu. Gospodarze imprezy zaparzą gorącą kawę lub herbatę, poczęstują Państwa czymś słodkim, wręczą drobne mikołajkowe upominki i ten najważniejszy, jakim będzie karta rabatowa uprawniająca do zniżki o 100 zł/m² mieszkania.  Serdecznie zapraszamy!

Osiedle 4 PORY ROKU to cztery 3-piętrowe budynki. Każdy z nich ma  swoją nazwę, nawiązującą do pory roku. Dwa pierwsze (ZIMA oraz WIOSNA) stanowią pierwszy etap budowy, którego zakończenie planowane jest w grudniu 2021. Kolejny etap (LATO I JESIEŃ) wszedł do sprzedaży w marcu, a jego oddanie nastąpi w II kwartale 2022 r.  W ofercie są jeszcze mieszkania 2-,3-,4-pokojowe o powierzchniach od 35 do 70 m². Wszystkie układy i ceny zamieszczone są na stronie

www.ttsdevelopment.pl/swidnik/

Budynki będą miały klasyczną prosta bryłę, jasną elewację i balkony w czterech kontrastowych kolorach. Teren osiedla zostanie zagospodarowany i wyposażony w małą architekturę, a dla najmłodszych mieszkańców przygotowany będzie atrakcyjny plac zabaw. Liczba miejsc postojowych w proporcji do mieszkań – 1,5 : 1 – zapewni dużą przestrzeń parkingową.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

bok@ttsdevelopment.pl

tel. +48 730 608 312

artykuł sponsorowany

Artykuł przeczytano 104 razy

Last modified: 25 listopada, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?